Stoisz przed wyborem drzwi do swojego domu bądź mieszkania, a może musisz wymienić stare drzwi na nowy model? Niezależnie od powodu z pewnością warto przyjrzeć się rozwiązaniu modułowemu! Drzwi wewnętrzne modułowe inaczej zwane ramowymi bądź 5-elementowymi to konstrukcja złożona z dwóch pionowych ramiaków, poprzeczki górnej i dolnej oraz wypełnienia z płyciny bądź szkła. W tego rodzaju drzwiach wewnętrznych wszystkie elementy są złączone, nie występują dodatkowe listwy przyszybowe, a także posiadają one bezuszczelkowy system montowania szyb. Cechuje je więc zarówno wytrzymałość, stabilność oraz wiele możliwości dekoracyjnych. Drzwi wewnętrzne modułowe zastosować można w różnych pomieszczeniach – w kuchni, łazience, pokoju dziennym, sypialni czy też salonie.

Drzwi wewnętrzne modułowe – poznaj ich zalety!

Estetyczne, bez śladów łączeń, trwałe, wykonane z wytrzymałej litej płyty MDF, dające poczucie bezpieczeństwa, dobrze izolujące pod kątem termicznym i akustycznym, z możliwością indywidualnego dopasowania kolorystyki i stylu do starych futryn, a także wykonania dodatkowych otworów wentylacyjnych czy innych zdobień według upodobań i potrzeb. Drzwi modułowe dostępne w Warszawie i Piastowie to doskonałe rozwiązanie do Twojego domu bądź mieszkania! Dodatkowo możliwe jest dobranie stopnia przeszklenia – większe sprawdzi się w pokoju dziennym czy kuchni, mniejsze bądź jego brak w sypialni. Drzwi wewnętrzne modułowe posiadają również solidne elementy montażowe wykonane z cynku srebrnego – cechuje je więc odporność na rdzewienie oraz wytrzymałość.

Nowe drzwi modułowe na starych futrynach, czy jest to możliwe?

Jak najbardziej tak! Świadcząc takie usługi możemy zagwarantować Ci, że jest to zarówno oszczędna czasowo oraz finansowo opcja, jak również wygodniejsze i praktyczniejsze rozwiązanie. Zniszczone drzwi przy doskonale zachowanych futrynach, a może metalowa futryna, która przy demontażu wymagałaby kucia ścian i posadzki? Nasi fachowcy wykonają bezpłatny pomiar, wycenę, a także doradzą najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie! Gwarantujemy zarówno atrakcyjną cenę, profesjonalne podejście do zlecenia, jak również szybkie terminy realizacji usługi. Na zakupione drzwi modułowe z Warszawy oraz ich montaż udzielana jest gwarancja. Nasze usługi doboru oraz montażu nowych drzwi wewnętrznych modułowych do starych futryn oferujemy na terenie Warszawy. Zapraszamy do kontaktu, z pewnością znajdziesz u nas solidne, estetyczne i dopasowane do Twojej mieszkaniowej aranżacji drzwi!

Stoisz przed wyborem drzwi do swojego domu bądź mieszkania, a może musisz wymienić stare drzwi na nowy model? Niezależnie od powodu z pewnością warto przyjrzeć się rozwiązaniu modułowemu! Drzwi wewnętrzne modułowe inaczej zwane ramowymi bądź 5-elementowymi to konstrukcja złożona z dwóch pionowych ramiaków, poprzeczki górnej i dolnej oraz wypełnienia z płyciny bądź szkła. W tego rodzaju drzwiach wewnętrznych wszystkie elementy są złączone, nie występują dodatkowe listwy przyszybowe, a także posiadają one bezuszczelkowy system montowania szyb. Cechuje je więc zarówno wytrzymałość, stabilność oraz wiele możliwości dekoracyjnych. Drzwi wewnętrzne modułowe dostępne w Warszawie i Piastowie zastosować można w różnych pomieszczeniach – w kuchni, łazience, pokoju dziennym, sypialni czy też salonie.