Drzwi wewnętrzne płytowe do starych futryn

Jeśli pragną Państwo zaopatrzyć się w wytrzymałe drzwi do starych futryn w Warszawie lub okolicy, świetnym pomysłem jest skorzystanie z oferty naszego sklepu. Posiadamy starannie wyselekcjonowane modele, które posłużą przez wiele lat, zachowując estetyczny wygląd. Powstały z wykorzystaniem solidnej konstrukcji w połączeniu z modnym wzornictwem. Jedną z propozycji są eleganckie drzwi wewnętrzne płytowe, które mieszkańcy Warszawy, Piastowa i innych okolicznych miejscowości cenią od lat. Ich konstrukcja to ramiak z wypełnieniem, obłożone z obu stron płytami MDF. Całość świetnie uzupełnia technologia SOFT, czyli zaokrąglone krawędzie, zapewniające maksymalne bezpieczeństwo i odporność na intensywne użytkowanie.

Aktualnie mamy do zaoferowania płytowe drzwi na stare futryny do zamówienia na terenie Warszawy, składające się z:

  • ramiaka z płyty MDF, pokrytego dwiema płytami HDF z okleiną,
  • trwałego okucia i innych elementów montażowych z cynku srebrnego,
  • stabilizującego wypełnienia papierowego typu „plaster miodu”,
  • szklenia z mlecznego szkła, wykończonego ramką przyszybową.

Wszystkie modele pokryto ekologicznymi materiałami dekoracyjnymi, dzięki czemu prezentują się stylowo w każdym wnętrzu. Zachęcamy do sprawdzenia najnowszej kolekcji, aby dopasować drzwi do starych futryn w Warszawie w atrakcyjnej cenie.

Drzwi techniczne

Drzwi wewnętrzne płytowe Piastów, Warszawa i okolice

Jeżeli poszukujecie do swoich starych jak i tych nieco nowszej generacji futryn wewnętrznych płytowych drzwi – znajdziecie je właśnie u nas. Płyty MDF są bardzo popularne podczas wyrobu mebli jak i elementów wykończenia mieszkania, jak na przykład drzwi. Stosunek ceny do jakości naszych drzwi płytowych jest wysoce ceniony przez większość użytkowników m.in. z Warszawy i Piastowa. Jeżeli szukacie estetycznych i solidnych drzwi za niewygórowaną cenę, to nowoczesne drzwi wewnętrzne płytowe z elementami z płyty MDF są właśnie dla Was.

 

Stara futryna – nowa płyta

Ze starej płyty lepiej puścić sobie rzewną melodię. Natomiast w solidnych, starych futrynach można już umieścić pachnące nowością i świeżością drzwi wewnętrzne z płyty MDF. Płyty pilśniowe typu MDF to bardzo uniwersalny materiał – począwszy od tego, że łatwo podlegają obróbce i łatwo jest je kształtować oraz przycinać. Oprócz łatwego formowania płyta MDF wyróżnia się wytrzymałością. Przy odpowiednim zabezpieczeniu jest także odporna na wilgoć, duże wahania temperatur a nawet nie tak łatwo palna jak inne tradycyjne surowce do wyrobu drzwi. Przy tych właściwościach fakt, że nadawanie jej różnych kolorów jest banalnie proste wydaje się być mało znaczący. Jednak poszukujący drzwi płytowych esteci mieszkający przykładowo w Warszawie czy Piastowie z pewnością potraktują go jako priorytet. Dobrej jakości płyta MDF nie odkształca się łatwo po wykonaniu z niej docelowego produktu.

 

Drzwi wewnętrzne płytowe na stare futryny

Nowoczesne, proste w swojej formie i bardzo praktyczne drzwi z płyty MDF do starych futryn wewnętrznych stanowią optymalne rozwiązanie. Ich ogromnym atutem jest fakt, że są wzbogacone o technologię SOFT. Co oznacza ona w przypadku wewnętrznych drzwi z płyty pilśniowej? Otóż mają one zaokrąglone krawędzie, co sprawia, że są o wiele bardziej wytrzymałe i posłużą dłużej. Docenią to na pewno rodzice małych dzieci, które podczas intensywnych zabaw potrafią wielokrotnie dynamicznie trzaskać drzwiami. Do tego solidne okucia z cynku srebrnego oraz wypełnienie w postaci tak zwanego „plastra miodu”, czyli stabilizującego całą konstrukcję papierowego materiału sprawiają, że drzwi są zarazem lekkie jak i wystarczająco mocne aby przetrwały długie lata użytkowania. Dodatkowo oszklone szybkami z mlecznego szkła zapewniają większy dostęp światła, nie są przesadnie proste w swojej formie a przy tym – dyskretne.

Warto jeszcze zaznaczyć, że drzwi płytowe są w środku puste. Znajduje się w nich tektura w kształcie plastra miodu. Z kolei drzwi modułowe (inaczej ramowe) powstają w całości z płyty MDF. Jedna i druga wersja różni się miedzy sobą przede wszystkim wagą. Drzwi ramowe są zdecydowanie cięższe. Wybór konkretnego produktu należy dostosować do indywidualnych preferencji.

 

Drzwi wewnętrzne płytowe

Takie drzwi prezentują się elegancko w wielu pomieszczeniach. Są proste, ale nie całkiem banalne. Ich kolorystykę oraz konkretny model wybierzecie sami. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście. Pomożemy w wyborze i poprowadzimy Was krok po kroku przez wszelkie dalsze etapy.