Drzwi ramowe

Drzwi ramowe – jak podpowiada ich nazwa – posiadają konstrukcję tworzącą ramę, którą budują poziome i pionowe belki. Takie obramowanie bardzo często jest wykonane z płyty MDF. Konstrukcję uzupełniają różnego rodzaju wypełnienia, jak np. przeszklenia, kasetony czy płyciny HDF.

Produkty tego typu są doskonale znane z większości polskich mieszkań i domów. Nasza firma od wielu lat dostarcza autorskie drzwi ramowe na terenie Mazowieckiego, które wyróżniają się stabilną budową, wyjątkową estetyką i możliwością zamontowania ich na dotychczas istniejących w miejscu przeznaczenia futrynach.

drzwi wewnętrzne warszawa

Najlepsze drzwi ramowe w Mazowieckiem do Twoich futryn

Door Galant specjalizuje się w wytwarzaniu oryginalnych drzwi ramowych i zaopatrywaniu w nie mieszkańców Warszawy, Piastowa i wielu innych miejscowości woj. mazowieckiego. Nasze wyroby są szeroko cenione za trwałość oraz wysoce estetyczny wygląd. Ich przemyślana konstrukcja oraz bogaty wybór modeli gwarantuje łatwe dopasowanie do rozmaitych aranżacji wnętrz, bez względu na to, czy chodzi o salon, kuchnię czy łazienkę. W ramach naszych usług zapewniamy w pełni fachowy montaż, który przeprowadzamy sprawnie i ze znawstwem.

 

Mają Państwo problem ze znalezieniem idealnych dla siebie drzwi ramowych i mieszkają Państwo w Piastowie, Warszawie lub okolicach? Nasze znakomite produkty dopasujemy do każdej futryny bez względu na niestandardowość jej wymiarów. Czekamy na kontakt!