Drzwi wewnętrzne modułowe do starych futryn

Jeśli poszukują Państwo solidnych, a przy tym stylowych drzwi do starych futryn w Warszawie lub okolicy, doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszego asortymentu. Mamy do zaoferowania mnóstwo ciekawych modeli, które posłużą przez wiele lat użytkowania. Wyróżniają się połączeniem klasycznej, wyjątkowo solidnej konstrukcji z nowoczesnym wzornictwem. Do najpopularniejszych propozycji zaliczyć można drzwi wewnętrzne modułowe, czyli opierające się na dwóch, pionowych ramkach oraz poprzeczce górnej i dolnej. W takim przypadku wszystkie elementy są złączone, co zapewnia maksymalną wytrzymałość.

Obecnie w naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy, modułowe drzwi na stare futryny do zamówienia na terenie Warszawy. Stworzono je, wykorzystując:

  • pełną konstrukcję ramową z litej płyty MDF,
  • stabilne mocowania w postaci drewnianych kołków, pokrytych warstwą kleju,
  • bezramowy system szklenia z mlecznego szkła,
  • odporne na rdzewienie elementy montażowe z cynku srebrnego.

Dodatkowo powierzchnia jest oklejona innowacyjnymi i w pełni ekologicznymi materiałami. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, aby dopasować odpowiednie drzwi do starych futryn w Warszawie w korzystnej cenie.

Drzwi techniczne

Drzwi modułowe do starych futryn

Stara futryna nie skazuje Cię na równie stare drzwi. Zwłaszcza, kiedy mieszkasz na terenie Warszawy. Naturalnie bierzemy pod uwagę, że starych futryn możesz posiadać wiele i to w dodatku w różnych rozmiarach. Na szczęście dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – oczywiście jeżeli chodzi o dobór drzwi do Twoich starych futryn. Pomożemy wybrać odpowiedni model a także zamontować aby służyły latami. Nowoczesne drzwi do starych futryn to między innymi nasze drzwi wewnętrzne modułowe.

 

Futryny nie mają przed nami tajemnic!

Mamy świadomość tego, że w stołecznym mieście jest wiele budynków, które są tutaj co najmniej od dekad. Wiemy również, że podczas odbudowy Warszawy zburzonej po Powstaniu często nie pracowały wykwalifikowane, profesjonalne ekipy. Było to raczej swoiste „pospolite ruszenie”. Dlatego właśnie Warszawa wciąż obfituje w budynki o nieoczywistych parametrach, zarówno tych zewnętrznych jak i wewnętrznych. Nasze drzwi uwzględniają niejednorodne potrzeby klientów wynikające z tej różnorodności.

 

Drzwi modułowe

Drzwi wewnętrzne, jakie obecnie oferujemy, to między innymi drzwi modułowe. Nawet, jeżeli futryna, w której zostaną ostatecznie osadzone jest stosunkowo stara, to podczas produkcji drzwi bierzemy pod uwagę tylko najlepsze współczesne rozwiązania. Nasze drzwi przygotowujemy z pasją: na wymiar i na zamówienie. Masz wątpliwości jakiego rodzaju drzwi wybrać do swojego mieszkania lub biura w starej kamienicy? Aby upewnić się, czy właśnie drzwi modułowe to najlepsza opcja dla Ciebie skontaktuj się z nami: przyjedziemy, obejrzymy i doradzimy najbardziej optymalny wariant bez względu na to, czy chodzi o drzwi wewnętrzne czy też zewnętrzne. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że doskonale rozumiemy niedoskonałości budynków, z jakimi od dawna borykają się mieszkańcy Warszawy. Nasze drzwi stanowczo nie są produktem „taśmowym”, jaki kupisz w pierwszym lepszym markecie budowlanym. Stare budownictwo i stare futryny potrzebują indywidualnego podejścia.

 

Z czego i jak powstają drzwi modułowe do starych futryn?

Takie drzwi wykonujemy z płyty MDF, popularnej i trwałej. Na życzenie klienta drzwi mogą zostać przeszklone przy użyciu mlecznego szkła. Pozwala to na lepszy przepływ światła pomiędzy pomieszczeniami przy jednoczesnym zachowaniu intymności. Elementy metalowe, wykonane ze srebrnego cynku, sprawiają, że oferowane przez nas drzwi nie ulegną działaniu zdradzieckiej rdzy wszędzie tam, gdzie takie montażowe elementy muszą zostać użyte.