Kompleksowe usługi – montaż

Mają Państwo w planach wymianę drzwi wejściowych do mieszkania lub drzwi zewnętrznych budynku firmy w Warszawie i oczekują kompleksowo wykonanej usługi? Wstawianie drzwi dla mieszkańców stolicy oraz miejscowości w okolicach Warszawy to specjalność firmy Door Galant.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór drzwi wejściowych, wewnętrznych oraz technicznych naszego projektu. Przy zakupie dowolnych modeli oferujemy również usługę montażu drzwi na terenie woj. mazowieckiego.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, dlatego realizujemy zlecenia niestandardowe. Pomożemy dobrać najodpowiedniejsze drzwi do mieszkania w bloku, do piwnicy czy wewnątrzklatkowe i fachowo zajmiemy się ich montażem, bez względu na to, czy mieszkają Państwo w Warszawie czy jej okolicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży gwarantujemy w pełni profesjonalny montaż i wymianę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych m.in. w Pruszkowie, Piasecznie i wielu innych lokalizacjach wokół Warszawy.

jasne skrzydło drzwiowe na stare futryny

Door Galant Warszawa – drzwi z montażem solidnie i zawsze na czas

Montaż z wymianą naszych drzwi z Warszawy nie musi wiązać się z kuciem ścian i uciążliwym remontem po ich wstawieniu. Nasza usługa obejmuje dopasowanie naszych wyrobów do istniejących na miejscu starych futryn, zarówno drewnianych, jak i stalowych. Wyraźnie obniża to koszt całego procesu i jednocześnie odczuwalnie go przyspiesza.

 

Decydując się na montaż z wymianą drzwi wejściowych antywłamaniowych, warto mieć pewność, że przeprowadzi go wykwalifikowany monter – co gwarantuje Door Galant Warszawa. Nasi specjaliści dokonają pomiarów, na podstawie których zostaną wyprodukowane wybrane przez Państwa modele. Perfekcyjnie dobierzemy i wykonamy drzwi z przewidzianym montażem dla mieszkańców np. Piaseczna, Piastowa, Warszawy w domkach jednorodzinnych, blokach, serdecznie zapraszamy również do skorzystania z naszych usług właścicieli firm. Zamówienia realizujemy rzetelnie i zawsze na czas, a najwyższa jakość obsługi klienta na każdym etapie jest naszym priorytetem.